Amphenol Custom Cable Q-2W05E0003108I
Part No.:
Q-2W05E0003108I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2W05E0003108I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO FAKRA III
Style:
SMA to Fakra III
2nd Connector:
Fakra III (Gen 3.0) Jack
Length:
108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz