Amphenol Custom Cable Q-2W04T0005009I
Part No.:
Q-2W04T0005009I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2W04T0005009I.pdf
2nd Connector:
TNC Plug, Right Angle
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
9.000" (228.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz