Amphenol Custom Cable Q-2W04G0005001M
Part No.:
Q-2W04G0005001M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2W04G0005001M.pdf
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
39.4" (1.0m) 3.3'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz