Amphenol Custom Cable Q-2W04G0003108I
Part No.:
Q-2W04G0003108I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2W04G0003108I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO TNC
Style:
SMA to TNC
2nd Connector:
TNC Jack
Length:
108.0" (2.7m) 9.0'
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz