Amphenol Custom Cable Q-2W01Q0005003I
Part No.:
Q-2W01Q0005003I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2W01Q0005003I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO MMCX
Style:
SMA to MMCX
2nd Connector:
MMCX Plug
Length:
3.000" (76.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz