Amphenol Custom Cable Q-2V03B0005003I
Part No.:
Q-2V03B0005003I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2V03B0005003I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Style:
SMA to SMA
2nd Connector:
SMA Plug
2nd Contact Gender:
Male
Length:
3.000" (76.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz