Amphenol Custom Cable Q-2V02V0005003I
Part No.:
Q-2V02V0005003I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2V02V0005003I.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Style:
SMA to SMA
Length:
3.000" (76.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz