Amphenol Custom Cable Q-2U0450001018I
Part No.:
Q-2U0450001018I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2U0450001018I.pdf
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz