Amphenol Custom Cable Q-2U0450001012I
Part No.:
Q-2U0450001012I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2U0450001012I.pdf
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz