Amphenol Custom Cable Q-2T01500011.5M
Part No.:
Q-2T01500011.5M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2T01500011.5M.pdf
Length:
59.1" (1.5m) 4.9'
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz