Amphenol Custom Cable Q-2T01500010.5M
Part No.:
Q-2T01500010.5M
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2T01500010.5M.pdf
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz