Amphenol Custom Cable Q-2T0150001024I
Part No.:
Q-2T0150001024I
Datasheet:
Chuangxin CloudQ-2T0150001024I.pdf
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz