Bivar Inc. PM3-P1522-24.00
Part No.:
PM3-P1522-24.00
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudPM3-P1522-24.00.pdf
Description:
PANEL MOUNT INDICATOR
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
PM3-P1522
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 24" (609.6mm)
Mounting Type:
Panel Mount, Snap-In
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
8.40mm