Pasternack PE3W03670-60
Part No.:
PE3W03670-60
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3W03670-60.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMA
Style:
BNC to SMA
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
RG-188
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
400 MHz