Pasternack PE3C4471-60
Part No.:
PE3C4471-60
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3C4471-60.pdf
Description:
SMA Male to SSMC Plug Right Angl
Style:
SMA to SSMC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SSMC Plug, Right Angle
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz