Pasternack PE3C4432-48
Part No.:
PE3C4432-48
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3C4432-48.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO SSMC
Style:
N-Type to SSMC
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
SSMC Plug
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz