Pasternack PE3C335-48
Part No.:
PE3C335-48
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3C335-48.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB
Style:
BNC to SMB
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C