Pasternack PE3C1527LF/HS-12
Part No.:
PE3C1527LF/HS-12
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3C1527LF/HS-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316 DS
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C