Pasternack PE3C0051/HS2-36
Part No.:
PE3C0051/HS2-36
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3C0051/HS2-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMA
Style:
BNC to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C