Pasternack PE39260/WH-24
Part No.:
PE39260/WH-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE39260/WH-24.pdf
Description:
75 Ohm SMC Plug to 75 Ohm BNC Ma
Style:
BNC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms