Pasternack PE3915-36
Part No.:
PE3915-36
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3915-36.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz