Pasternack PE3864-12
Part No.:
PE3864-12
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3864-12.pdf
Description:
SMA Male to SMA Female Cable 12
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-400
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms