Pasternack PE38040/BL-12
Part No.:
PE38040/BL-12
Datasheet:
Chuangxin CloudPE38040/BL-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB
Style:
BNC to SMB
1st Connector:
SMB Mini Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
4.5 GHz