Pasternack PE3796-36
Part No.:
PE3796-36
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3796-36.pdf
Description:
UHF Male To UHF Male; 50 Ohm; RG
Style:
UHF to UHF
1st Connector:
UHF Plug
2nd Connector:
UHF Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-214
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms