Pasternack PE3750-24
Part No.:
PE3750-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3750-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO N-TYPE
Style:
BNC to N-Type
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-213
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms