Pasternack PE35348LF-72
Part No.:
PE35348LF-72
Datasheet:
Chuangxin CloudPE35348LF-72.pdf
Description:
COAX CBL TNC TO TNC
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:
RG-6
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz