Pasternack PE34703-24
Part No.:
PE34703-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE34703-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB MINI
Style:
BNC to SMB Mini
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMB Mini Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-179
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz