Pasternack PE3455-24
Part No.:
PE3455-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3455-24.pdf
Description:
N Male to N Male Cable 24 Inch L
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Color:
Copper
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C