Pasternack PE34324-12
Part No.:
PE34324-12
Datasheet:
Chuangxin CloudPE34324-12.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO MHV
Style:
MHV to MHV
1st Connector:
MHV Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
MHV Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-59
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
300 MHz