Pasternack PE3414-12
Part No.:
PE3414-12
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3414-12.pdf
Description:
COAX CBL TNC TO TNC
Style:
TNC to TNC
1st Connector:
TNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms