Pasternack PE33680-12
Part No.:
PE33680-12
Datasheet:
Chuangxin CloudPE33680-12.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms