Pasternack PE33165-24
Part No.:
PE33165-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE33165-24.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-178B
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms