PE3272/HS/PH90-24.pdf
PE3272/HS/PH90-24.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type | RG-213 | RG-213 | RG-213 | RG-213 | RG-213 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | - | - | - | - | - |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Features | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C | -25°C ~ 70°C |