Pasternack PE3181LF-72
Part No.:
PE3181LF-72
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3181LF-72.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMB
Style:
SMA to SMB
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
72.0" (1.8m) 6.0'
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-65°C ~ 165°C