Pasternack PE3170-24
Part No.:
PE3170-24
Datasheet:
Chuangxin CloudPE3170-24.pdf
Description:
COAX CBL GR874 TO N-TYPE
Style:
GR874 to N-Type
1st Connector:
GR874
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms