PA4342.223NLT.pdf
PA4342.223NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PA4342.223NLT.
| Material - Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH | 22 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A | 5 A |
| Current - Saturation (Isat) | 7A | 7A | 7A | 7A | 7A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 74mOhm Max | 74mOhm Max | 74mOhm Max | 74mOhm Max | 74mOhm Max |
| Q @ Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency - Self Resonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) | 0.157" (4.00mm) | 0.157" (4.00mm) | 0.157" (4.00mm) | 0.157" (4.00mm) |