Bivar Inc. OR1-10.0-GRN-F4P-9
Part No.:
OR1-10.0-GRN-F4P-9
Datasheet:
Chuangxin CloudOR1-10.0-GRN-F4P-9.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.19MM
Type:
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Lens Size:
4.19mm