Bivar Inc. OR1-10.0-GRN-F4P-5
Part No.:
OR1-10.0-GRN-F4P-5
Datasheet:
Chuangxin CloudOR1-10.0-GRN-F4P-5.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.19MM
Type:
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Lens Size:
4.19mm
Datasheet:
1. How to order OR1-10.0-GRN-F4P-5 on Chuangxin Cloud?
3. Are the OR1-10.0-GRN-F4P-5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OR1-10.0-GRN-F4P-5?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image OR1-10.0-GRN-F4P54 OR1-24.0-RG-F4P54 OR1-36.0-RG-F4P54 OR1-10.0-RED-F4P54 OR1-8.0-BLU-F4P54
Manufacturer Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc. Bivar Inc.
Series OR1 OR1 OR1 OR1 OR1
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Color Clear Clear Clear Clear Clear
Configuration Single Single Single Single Single
Type Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Lens Size 4.19mm 4.19mm 4.19mm 4.19mm 4.19mm