Bivar Inc. OR1-10.0-GRN-F4P-2
Part No.:
OR1-10.0-GRN-F4P-2
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudOR1-10.0-GRN-F4P-2.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 4.19MM
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
OR1
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254mm) - Fiber Optic
Mounting Type:
Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
4.19mm