Ruland Manufacturing MSPB-70-SS
Part No.:
MSPB-70-SS
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudMSPB-70-SS.pdf
Description:
70 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Shaft Collar
Specifications:
3.858" (98.00mm) Outer Diameter x 0.748" (19.00mm) Width