Ruland Manufacturing MDCDK57-25-15-A
Part No.:
MDCDK57-25-15-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCDK57-25-15-A.pdf
Description:
25 MM X 15 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length