Ruland Manufacturing MDCDK57-25-14-A
Part No.:
MDCDK57-25-14-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCDK57-25-14-A.pdf
Description:
25 MM X 14 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length