Ruland Manufacturing MDCDK57-20-20-A
Part No.:
MDCDK57-20-20-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCDK57-20-20-A.pdf
Description:
20 MM X 20 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length