Ruland Manufacturing MDCDK57-20-16-A
Part No.:
MDCDK57-20-16-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCDK57-20-16-A.pdf
Description:
20 MM X 16 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length