Ruland Manufacturing MDCDK57-16-15-A
Part No.:
MDCDK57-16-15-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCDK57-16-15-A.pdf
Description:
16 MM X 15 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length