Ruland Manufacturing MDCDK51-24-22-A
Part No.:
MDCDK51-24-22-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCDK51-24-22-A.pdf
Description:
24 MM X 22 MM DISC COUPLING
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Disc Coupling
Specifications:
2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 2.519" (64.00mm) Length