IRISO USA Inc. IMSA-13065B-2-20J-TR
Part No.:
IMSA-13065B-2-20J-TR
Description:
HEADER SMT RA 20POS KEY-A
Pitch - Mating:
0.079" (2.00mm)
Number of Positions:
20
Row Spacing - Mating:
0.098" (2.50mm)
Insulation Height:
0.366" (9.30mm)