Bivar Inc. FV4-13.0-SG-F7P-6
Part No.:
FV4-13.0-SG-F7P-6
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
Chuangxin CloudFV4-13.0-SG-F7P-6.pdf
Description:
LIGHT PIPE FLEXIBLE 13" 7.00MM
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
FV4
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 13" (330.2mm) - Fiber Optic
Mounting Type:
Board/Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Flat Top
Lens Size:
7.00mm