Fairview Microwave FMC0404143-24
Part No.:
FMC0404143-24
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Style:
SMA to SMA
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
8 GHz
Color:
Beige
Features:
Operating Temperature:
-65°C ~ 200°C