FCMR38-17-15-SS.pdf
FCMR38-17-15-SS.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Beam Coupling | Beam Coupling | Beam Coupling | Beam Coupling | Beam Coupling |
| Specifications | 1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length | 1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length | 1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length | 1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length | 1.500" (38.10mm) Outer Diameter x 2.250" (57.15mm) Length |